Vundament

Hoone rajatakse kiilvundamendile 2.5-4m sügavusele, vaiade peale on valatud rostvärk, mis toetab seinte koormust ühtlaselt vaiadele.

Välis-ja kandvad seinad


Välis-ja kandvad seinad laotakse Columbia plokkidest paksusega 190mm, plokiõõned on armeeritud terasarmatuuriga ja betoneeritud. Välispinnad on soojustatud 200mm soojustusega ja viimistletud krohvi ning laudisega.

 

 

Katus

Kolmanda korruse katuselagi ehitatakse raudbetoon õõnespaneelidest paksusega 220mm ja soojustatakse 300-350mm soojustusega (sõltuvalt katusekaldest) ja kaetakse SBS rullkattematerjaliga.

Vahelaed

Vahelaed ehitatakse raudbetoonist õõnespaneelidest paksusega 220mm. Vahelagede müratõkke ja põrandakütte isoleetimiseks paigaldatakse lisaks 30mm mineraalvilla plaat, millele valatakse betoonist tasanduskiht 70mm.

Siseseinad

Korterite vahelised siseseinad laotakse täisbetoneeritud betoonplokkidest paksusega 190mm, muud korterite siseseinad ehitatakse metallkarkassi peale kipsist.

Aknad, uksed


Aknad on plastikraamidel kolmekordsed pakettklaasid. Välisuksed on alumiinium raamile valmistatud klaasuksed.

Elekter

Korteritesse paigaldatakse projektijärgne kaabeldus, pistikupesad ja lülitid. Sanitaarruumidesse paigaldatakse valgustid. Igal korteril on oma elektrimõõtja

Küte

Korterite eluruumidesse ja sanitaarruumides on põhikütteks kaugküttel põhinev vesipõrandaküttesüsteem. Igas korteris on oma küttearvesti ja regulaator.

Ventilatsioon

Kõikidesse korteritesse on ettenähtud korteripõhine ventilatsiooni süsteem, mis on nii sissepuhke-väljatõmbamis, kui ka koos soojustagastusega. Igas korteris on ventilatsiooniagregaadi juhtimispult. Köökidesse on tagatud õhupuhasti valmidus.

Nõrkvool

Kõik korterid Elioni TV ja Interneti valmidusega. Andmeside kaabeldus teostatakse vaskkaablitega CAT 6. Kõikides korterites on fonoluku telefon.